Žena v křesle Nečitelně signováno

POPIS: Akvarel na papíru, rozměry : 16 x 13 cm, datováno 1840, zaskleno
O AUTOROVI: Autora tohoto díla se nepodařilo ze signatury dohledat.
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
Číslo položky:10279
2 000 Kč 19. 2. 2020 16:48:24