Žena v křesle Nečitelně signováno
POPIS: Akvarel na papíru, rozměry : 16 x 13 cm, datováno 1840, zaskleno
Vyvolávací cena: | 2 000 Kč |
Aktuální cena: | 2 000 Kč |
Číslo položky:10279
2 000 Kč | 19. 2. 2020 16:48:24 | |