Žena v polích Mareš Vratislav

POPIS: Olej na plátně, rozměr 55,5 x 70 cm, poškozený rám
O AUTOROVI: 1905 - ?
O AUTOROVI: 1905 - ?
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Nedražilo se
Číslo položky:13899
Žádné příhozy