Žena v rouše Evině Kratochvíl Milan
POPIS: Olej na plátně polepeno na lepence, rozměr 21,5 x 12,5, nerámováno
Vyvolávací cena: | 400 Kč |
Aktuální cena: | 500 Kč |
Číslo položky:5836
500 Kč | 15. 2. 2018 22:45:37 | |
400 Kč | 19. 1. 2018 01:51:48 | |