Žena v rouše Evině Kratochvíl Milan

POPIS: Olej na plátně polepeno na lepence, rozměr 21,5 x 12,5, nerámováno
O AUTOROVI: Český kreslíř
O AUTOROVI: Český kreslíř
Vyvolávací cena: 400 Kč
Aktuální cena: 500 Kč
Číslo položky:5836
500 Kč 15. 2. 2018 22:45:37
400 Kč 19. 1. 2018 01:51:48