Žena v šátku Signatura nečitelná
POPIS: Olej na plátně fixováno na dřevěné desce, rozměr 14,8 x 12 cm, zaskleno, rám poškozen
Vyvolávací cena: | 1 500 Kč |
Aktuální cena: | 1 500 Kč |
Číslo položky:13721
Žádné příhozy | ||