Žena z profilu Brunner Antonín
POPIS: Olej na plátně podloženo překližkou, rozměr 60 x 48,5, zaskleno, signováno Ant. Brunner 1934
Vyvolávací cena: | 600 Kč |
Aktuální cena: | 600 Kč |
Číslo položky:5366
600 Kč | 18. 8. 2017 08:16:33 | |