Žena z profilu Brunner Antonín

POPIS: Olej na plátně podloženo překližkou, rozměr 60 x 48,5, zaskleno, signováno Ant. Brunner 1934
O AUTOROVI: Malíř, grafik, restaurátor. Studoval u prof. Lišky na UPRUM v Praze, později v Paříži u J. P. Laurense a Luciena Simona. Maloval obrazy, figurální podobizny i krajiny. Jeho... zobrazit více >
O AUTOROVI: Malíř, grafik, restaurátor. Studoval u prof. Lišky na UPRUM v Praze, později v Paříži u J. P. Laurense a Luciena Simona. Maloval obrazy, figurální podobizny i krajiny. Jeho díla mají dekorativní ráz. V Paříži vystavil v Saloně. V Praze vystavoval souborně krajiny z Bretaně v Topičově saloně. Roku 1908 se vrátil do vlasti a na Slovensku se věnoval studiu lidového umění. (Výtvarné centrum Chagall)
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 600 Kč
Číslo položky:5366
600 Kč 18. 8. 2017 08:16:33