Ženské postavy 2x Bubeníček Ota
POPIS: Kresby tužkou, rozměry listů: 26 x 22,5 cm / 27,5 x 20 cm, nerámováno, poškozeno.
Vyvolávací cena: | 800 Kč |
Aktuální cena: | 800 Kč |
Číslo položky:15831
800 Kč | 23. 9. 2022 22:29:48 | |