Ženský akt Nečitelně signováno

POPIS: Olej na sololitu, rozměr 66 x 57 cm
O AUTOROVI: Autora tohoto díla se nepodařilo ze signatury dohledat.
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky:6132