Ženský akt s fialovým pozadím Hudeček František
POPIS: Olej na lepence, rozměr 34,5 x 15 cm, nesignováno. Jedná se o protějšek k signovanému obrazu z předchozí aukce
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
Aktuální cena: | 14 000 Kč |
Číslo položky:6233