Ženský akt Kreibich Vilém
POPIS: Olej na plátně, rozměry: 71,5 x 65 cm nerámováno
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
Aktuální cena: | 20 000 Kč |
Číslo položky:17292
20 000 Kč | 13. 2. 2023 15:01:14 | |