Ženy Wiesner Richard
POPIS: Olej na sololitu, rozměry: 33 x 46 cm, nesignováno.
Vyvolávací cena: | 4 000 Kč |
Aktuální cena: | 4 000 Kč |
Číslo položky:17898
4 000 Kč | 11. 9. 2023 21:10:28 | |