Ženy pod pergolou Nesignováno .

POPIS: Olej na plátně, rozměr 67 x 55, nesignováno, na rubu plátna přípis azbukou a razítko nečitelné
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 5 500 Kč
Číslo položky:5425