Židovská svatba
Židovská svatba
Židovská svatba
Židovská svatba
Židovská svatba
Židovská svatba
Židovská svatba
Židovská svatba
Židovská svatba
Židovská svatba
Židovská svatba
Židovská svatba
Židovská svatba
Židovská svatba
+ 9

Židovská svatba Nesignováno .

POPIS: Olej na dřevě, rozměry: 41 x 44,5 cm, malba okolo roku 1650, v minulosti restaurováno
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Aktuální cena: 44 000 Kč
Číslo položky:8831