Zima Berghauer Gottlieb (Horyna Bohumil)

POPIS: Olej na plátně, rozměr 64,5 x 84 cm, nerámováno, malba mírně poškozena
O AUTOROVI: Narozen 1910 v Rosicích u Brna - zemřel 1972 v Brně, všestranný malíř. Vyšel z postsecesního impresionismu, jímž je ovlivněna jeho předválečná tvorba, postupně se přikláněl... zobrazit více >
O AUTOROVI: Narozen 1910 v Rosicích u Brna - zemřel 1972 v Brně, všestranný malíř. Vyšel z postsecesního impresionismu, jímž je ovlivněna jeho předválečná tvorba, postupně se přikláněl k realismu. Známý jako krajinář, portrétista a ilustrátor.
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 5 600 Kč
Číslo položky:9042