Zima Popov - Nesignováno
POPIS: Olej na dřevě, rozměr 29 x 46 cm, nesignováno, na zadní straně označeno azbukou Popov
Vyvolávací cena: | 2 500 Kč |
Aktuální cena: | 2 500 Kč |
Číslo položky:9035
Žádné příhozy | ||