Zima Popov - Nesignováno

POPIS: Olej na dřevě, rozměr 29 x 46 cm, nesignováno, na zadní straně označeno azbukou Popov
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Nedražilo se
Číslo položky:9035
Žádné příhozy