Zima Neogrady Antal

POPIS: Olej na plátně fixováno na lepence, rozměr 27,5 x 33,5 cm
O AUTOROVI: Narodil se 8.6.1861 v Galse a zemřel 19.12.1942 v Alagu. Studoval ve Škole dekorativního umění v Budapešti a na Akademii výtvarného umění v Mnichově. Od roku 1888 se zúčastňoval... zobrazit více >
O AUTOROVI: Narodil se 8.6.1861 v Galse a zemřel 19.12.1942 v Alagu. Studoval ve Škole dekorativního umění v Budapešti a na Akademii výtvarného umění v Mnichově. Od roku 1888 se zúčastňoval významných výstav v Budapešti, kde se prezentoval hlavně akvarelami. V letech 1893–1931 působil jako profesor akvarelové malby na Vysoké škole výtvarného umění v Budapešti. (Wikipedia)
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Aktuální cena: 8 000 Kč
Nedražilo se
Číslo položky:19702
Žádné příhozy