Zima / Chvalčov - Kozinec Toman Karel

POPIS: Akvarel, rozměr 41,5 x 27,5 cm, zaskleno, rám i malba poškozena
O AUTOROVI: Narozen v roce 1888 v Příboře na Moravě. Malíř a grafik, zejména krajin a pohledů z moravských měst. Žil v Prostějově.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky:13179
1 000 Kč 5. 5. 2021 22:11:44