Zima na horách - velký formát Jelínek Cína - František
POPIS: Olej na plátně, rozměry: 79,5 x 107 cm, rozměry včetně rámu: 91 x 118 cm. Signováno, datováno, rok 1920
Vyvolávací cena: | 8 500 Kč |
Aktuální cena: | 23 000 Kč |
Číslo položky:17316