Zima na Valašsku Novák V.

POPIS: Olej na plátně, rozměry : 50 x 65 cm. Signováno na rubu.
O AUTOROVI: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky:12996
1 000 Kč 14. 6. 2021 10:15:12