Zima na vsi 1913 Signatura nečitelná

POPIS: Olej na plátně, rozměry: 58,5 x 59 cm, nerámováno
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 2 300 Kč
Číslo položky:19050