Zima v krajině Svoboda Jaroslav

POPIS: Olej na sololitu, rozměr 41 x 60 cm, nerámováno
O AUTOROVI: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
Číslo položky:10475
2 000 Kč 9. 4. 2020 13:00:07