Zimní krajina Šimek Jiří

POPIS: Olej na sololitu, rozměr 53 x 100 cm, nesignováno
O AUTOROVI: Narodil se 3.2.1931 v Hlinsku v Čechách. Studoval na Vyšší průmyslové škole stavební v Hradci Králové, na Institutu architektury a územního plánování v Praze. Malbě a plastice... zobrazit více >
O AUTOROVI: Narodil se 3.2.1931 v Hlinsku v Čechách. Studoval na Vyšší průmyslové škole stavební v Hradci Králové, na Institutu architektury a územního plánování v Praze. Malbě a plastice se věnuje pouze ve volném čase, později se začal věnovat i výrobě loutek. (Výtvarné centrum Chagall)
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
S příhozem

23. 9. 2024 22:16:00
Číslo položky:20062
1 000 Kč 27. 8. 2024 18:08:41