Zimní krajina Burgaritzky Jacob Josef

POPIS: Olej na plátně, rozměr 47 x 92 cm, nerámováno
O AUTOROVI: Rakouský malíř žijící v letech 1836 -1890. Věnoval se hlavně krajinomalbě. (Wikipedia)
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 3 200 Kč
Číslo položky:9040