Zimní krajina Nesignováno .
POPIS: Olej + pastel na lepence, rozměr ve výřezu 27 x 40 + pasparta, nerámováno
Vyvolávací cena: | 300 Kč |
Aktuální cena: | 400 Kč |
Číslo položky:7597
400 Kč | 8. 11. 2018 20:26:58 | |
300 Kč | 6. 11. 2018 20:26:11 | |