Zimní krajina Ullmann Josef - okruh

POPIS: Olej na lepence, rozměr 43 x 60 cm, nesignováno
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky:5523
2 600 Kč 3. 11. 2017 23:33:14
2 500 Kč 15. 9. 2017 17:36:16