Zimní krajina Nesignováno .

POPIS: Olej na plátně, rozměr 40 x 50, nesignováno
Vyvolávací cena: 300 Kč
Aktuální cena: 400 Kč
Číslo položky:5435
400 Kč 12. 9. 2017 20:16:08
300 Kč 10. 7. 2017 22:52:46