Zimní krajina s chalupou Kameníček Jaromír

POPIS: Olej na plátně, rozměr 50 x 70 cm
O AUTOROVI: 09.07.1886 Brno - 07.05.1924 Praha (akademický malíř), rodiče František Kameníček, Anna Kameníčková (Fantová), sourozenci Milada Koudelová (Kameníčková), Jiří Kameníček.... zobrazit více >
O AUTOROVI: 09.07.1886 Brno - 07.05.1924 Praha (akademický malíř), rodiče František Kameníček, Anna Kameníčková (Fantová), sourozenci Milada Koudelová (Kameníčková), Jiří Kameníček. VÝTVARNÍK V DOKUMENTECH: 1999, Český biografický slovník XX. století (II. díl K-P).
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 900 Kč
Číslo položky:14676