Zimní krajina s chalupou Jelínek Cína - František
POPIS: Olej na plátně, rozměr 52 x 71 cm, signováno vlevo dole Cína Jelínek
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
Aktuální cena: | 26 000 Kč |
Číslo položky:5696