Zimní krajina s mlýnem Monogramista

POPIS: Olej na plátně, rozměr 35 x 45 cm, rám poškozen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Číslo položky:15551
4 500 Kč 20. 6. 2022 22:29:11