Zimní krajina s povozem Ullmann Josef - okruh
POPIS: Olej na plátně, rozměry: 67 x 93 cm, nesignováno, celkové: 83 x 110 cm, nově rámováno.
Vyvolávací cena: | 8 500 Kč |
Aktuální cena: | 8 500 Kč |
Číslo položky:17024
Žádné příhozy | ||