Zimní krajina s říčkou Hála Antonín

POPIS: Olej na lepence, rozměr 50 x 65 cm, signováno Vlevo dole A. Hála
O AUTOROVI: 21.3.1895 Karlov, Kutná Hora - 12.10.1952 Černovice, Brno Malíř, ilustrátor, grafik, žurnalista
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 100 Kč
Číslo položky:5647
1 100 Kč 9. 11. 2017 16:39:41
1 000 Kč 1. 10. 2017 21:12:02