Zimní les s řekou Havelka .

POPIS: Olej na skle - podmalba, rozměry: 23 x 30 cm, datováno 1940
O AUTOROVI: Malíř
O AUTOROVI: Malíř
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky:9944
1 000 Kč 12. 2. 2020 21:12:29