Zimní nábřeží Holan Karel
POPIS: Barevná litografie, rozměr ve výřezu 35 x 52, zaskleno, 23/500, datováno 1957
Vyvolávací cena: | 600 Kč |
Aktuální cena: | 2 200 Kč |
Číslo položky:6124