Zimní řeka Bánsághi Vincent
POPIS: Olej na plátně, 64 x 83 cm, rám poškozen. Kvalitní malba v původním stavu.
Vyvolávací cena: | 4 800 Kč |
Aktuální cena: | 20 000 Kč |
Číslo položky:7325