Zimní řeka lemovaná stromy - velký formát Štáfl Otakar
POPIS: Olej na plátně, rozměr 120 x 50 cm, rám poškozen
Vyvolávací cena: | 2 000 Kč |
Aktuální cena: | 5 000 Kč |
Číslo položky:14642