Zimní řeka Grumlík Ota
POPIS: Olej na plátně, rozměr 35 x 49,5 cm, poškozeno
Vyvolávací cena: | 600 Kč |
Aktuální cena: | 600 Kč |
Číslo položky:16518
600 Kč | 7. 2. 2023 21:31:43 | |