Zimní scéna Nesignováno .

POPIS: Akvarel, rozměr ve výřezu 16,5 x 20 cm, zaskleno
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 500 Kč
Číslo položky:5731
500 Kč 21. 2. 2018 21:39:31