Zimní vesnice - Marien höhe Nesignováno .

POPIS: Olej na lepence, rozměr 22,5 x 29 cm
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky:16954
2 600 Kč 20. 2. 2023 21:13:26
2 500 Kč 7. 2. 2023 16:55:22