Zlatá jablka - Pohádka Horký František
POPIS: Kvaš na silnějším papíru, rozměry: 69 x 51 cm. Velkoformátový návrh ilustrace pohádky kde je viditelný vliv Hanuše Schwaigera, rámováno, zaskleno, rám poškozený. Původní návrh z nakladatelství Edvard Beaufort
Vyvolávací cena: | 2 500 Kč |
Aktuální cena: | 16 000 Kč |
Číslo položky:14196