Žlutá kytice Signatura nečitelná

POPIS: Olej na plátně, rozměry : 60 x 49,5 cm. Výrazná krakelášž
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 100 Kč
Číslo položky:13647
1 100 Kč 22. 11. 2021 21:26:55
1 000 Kč 6. 11. 2021 18:13:59