Žluté týpí Bím Tomáš
POPIS: Barevná litografie, rozměr ve výřezu 28 x 20 + pasparta a rám, zaskleno, signováno dole uprostřed Tomáš Bím 99
Vyvolávací cena: | 800 Kč |
Aktuální cena: | 900 Kč |
Číslo položky:5534
900 Kč | 6. 11. 2017 18:02:36 | |
800 Kč | 28. 10. 2017 17:58:04 | |