Žluté týpí Bím Tomáš

POPIS: Barevná litografie, rozměr ve výřezu 28 x 20 + pasparta a rám, zaskleno, signováno dole uprostřed Tomáš Bím 99
O AUTOROVI: Malíř, grafik. Narodil se 12.11. 1946. Byl vyučen tiskařem, dále studoval soukromě. V prvých letech se zaměřil na ilustraci, užitou grafiku a kresbu. Věnuje se také malbě... zobrazit více >
O AUTOROVI: Malíř, grafik. Narodil se 12.11. 1946. Byl vyučen tiskařem, dále studoval soukromě. V prvých letech se zaměřil na ilustraci, užitou grafiku a kresbu. Věnuje se také malbě (olej, acryl). Svými díly je zastoupen ve sbírkách NG Praha, VČG Pardubice, Rijksmuseum Meermanno Haag, sbírka Ex libris Chrudim, Tenis museum Gasper Oberhausen a další. (Výtvarné centrum Chagall)
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 900 Kč
Číslo položky:5534
900 Kč 6. 11. 2017 18:02:36
800 Kč 28. 10. 2017 17:58:04