Hodiny I Značeno
POPIS: Hodiny se šperkovnicí, výška 31 cm, poškozeno, strojek nefunkční
Vyvolávací cena: | 1 000 Kč |
Aktuální cena: | 1 000 Kč |
19. 3. 2025 20:28:00
Číslo položky:21504
Žádné příhozy | ||