Žně Malý Jan

POPIS: Olej na lepence, rozměry : 50 x 68 cm, zaskleno, kvalitní zlacený rám
O AUTOROVI: Narodil se 2. 6. 1898 v Praze a zemřel na jaře roku 1954. Malíř a grafik pohledů z Domažlicka. V letech 1915 až 1922 studoval na akademii výtvarných umění v Praze u profesorů... zobrazit více >
O AUTOROVI: Narodil se 2. 6. 1898 v Praze a zemřel na jaře roku 1954. Malíř a grafik pohledů z Domažlicka. V letech 1915 až 1922 studoval na akademii výtvarných umění v Praze u profesorů Bukovace a Pirnera. Vystavoval od roku 1931 s J. U. V. v Praze, roku 1936 pak vystavoval samostatně na hospodářské výstavě na Letné, roku 1939 byl jako host na „Výstavě malířů Chodska“. (Tomanův slovník)
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 20 500 Kč
Číslo položky:12722