Žně Malý Jan
POPIS: Olej na lepence, rozměry : 50 x 68 cm, zaskleno, kvalitní zlacený rám
Vyvolávací cena: | 3 500 Kč |
Aktuální cena: | 20 500 Kč |
Číslo položky:12722