Žně na Vysočině Nesignováno .

POPIS: Olej na lepence, rozměry: 49 x 69 cm, rám poškozen
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 200 Kč
Číslo položky:17006
1 200 Kč 21. 11. 2022 21:20:39