Ulugh Beg - Samarkand Zommer Richard Karlovich - Napodobitel

POPIS: Olej na plátně, rozměry: 54 x 69 cm, zaskleno
O AUTOROVI: Kopie podle: Richard Karlovich Zommer který se narodil v roce 1866 v Mnichově. Od roku 1884 studoval na Petrohradské akademii výtvarných umění a měl značný úspěch, za svou... zobrazit více >
O AUTOROVI: Kopie podle: Richard Karlovich Zommer který se narodil v roce 1866 v Mnichově. Od roku 1884 studoval na Petrohradské akademii výtvarných umění a měl značný úspěch, za svou práci získal několik ocenění. Zommerovo nejplodnější období se vztahuje k poslednímu desetiletí devatenáctého století, které strávil v Asii, kam byl vyslán na archeologickou expedici a pracoval jako etnolog. Během tohoto období vytvořil řadu portrétů, krajin a prací na papíře, z nichž dvacet lze nalézt v Muzeu Uzbekistánu.
Je zastoupen mimo jiné ve Státní Treťjakovské galerii v Moskvě.
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 700 Kč
S příhozem

11. 11. 2024 19:36:00
Číslo položky:20434